Anadolu Cad. No:41 Megapol Tower, Bayraklı / İZMİR
info@abdgreencard.com
+90 212 945 95 82

Abdgreencard Amerika vize hizmetleri ve Green Card işlem merkezi, her sene binlerce başvuru yapmaktadır. Green Card başvuru sürecinin hatasız bir şekilde yapılması, işlem takibi, Green Card kazandıktan sonra başvuru sahiplerinin süreç yönetimi ile ilgili bilgilendirilmesi, Amerika Konsolosluğu ile yapılması gereken yazışma ve prosedürlerin eksiksiz bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlayarak, ilk başvuru anından Green Card kazanıldıktan sonra ki işlemlerinizin tamamlanıncaya kadar ki sürecini, 12 yıllık tecrübesi ve uzman kadrosu ile başarılı bir şekilde yönetmektedir.

Green Card başvuru aşama ve işlemleriniz sırası ile şöyledir;

  • Ön Kayıt: Green Card programına uygun olup olmadığınız ile alakalı web sitemiz üzerinden uygunluk formunu doldurarak öncelikli olarak bu programa katılıp katılamayacağınız belirlenir. Bu nokta da en önemli husus Türkiye Cumhuriyeti yasal yaş sınırı olan 18 yaşı aşmış reşit bir birey olmanız, en az lise mezunu ya da lise mezunu değilseniz 2 yıllık bir iş deneyimine sahip olmanız gerekmektedir.
  • Resmi Başvuru: Green Card başvurusunun en önemli olan kısmı resmi başvuru sürecidir. Amerika’nın kendi devlet sitesi üzerinden yapacağınız başvuru İngilizce olarak gerçekleştirilmeli ve profesyonel bir başvuru olmak zorundadır. Biyometrik fotoğrafınız dijital ortama çevrilmeli ve Amerika’nın devlet sitesi üzerinde dijital ortama aktarılmalıdır. Bu aşamada hata yapılmamalıdır. Çünkü dijital ortamda yapılan bu süreçte biyometrik fotoğrafınızın bir santim bile fazla yüklenmesi uygunsuz almanıza ve bir yıl kaybetmenize sebep olmaktadır. Bu resmi başvuru sürecinde Abdgreencard elenmemenizin ve çekilişe katılma garantinizi vermektedir.
  • Başvuru Takip: Abdgreencard.com uzman ekibi başvurunuzu tamamladıktan sonra Amerika’nın kendi devlet sitesi üzerinden başvuru takip numaranızı ileterek sizin de kendi başvurunuzu takip edebilmenizi sağlıyor.
  • Çekiliş: Amerika’nın kendi devlet sitesi üzerinden dijital ortamda yapılan çekiliş ile o senenin kazananları belirleniyor. Bu aşamada kazanan kişi sayısı Green Card ile Amerika’ya alınacak kişi sayısının iki katı olarak belirleniyor.
  • Çekilişi Kazanmak: Green Card çekilişini kazandıktan sonra önceki yıllarda olduğu gibi kişilere yazılı beyan yapılmamaktadır. Abdgreencard ekibi tarafından size verilen başvuru takip numarası ile siz de çekiliş sonucunuzu sorgulayabilirsiniz. Uzman ekibimiz kazanan başvuru sahiplerini bilgilendirerek çekiliş sonrası aşamalar hakkında sizi bilgilendirmektedir.
  • Konsolosluk İşlemleri: Green Card çekilişini kazanmanız, Green Card alabileceğiniz anlamına gelmemektedir. Her sene kazanan kişi sayısının iki katı başvuru sahibine kazandıklarına dair bilgi verilir ve bunların için Amerika konsolosluğu ile işlemlerini eksiksiz yapan başvuru sahipleri Green Card almaya hak kazanır. Bu süreçte Abdgreencard ekibi sizlerin Amerika konsolosluğu ile olan tüm yazışma ve prosedürlerini yaparak son aşamaya kadar sizi bilgilendirir. Amerika’ya ilk gidişiniz, yaşam ve çalışma alanlarınızı bulma ve adaptasyon sürecinizin en iyi şekilde geçmesi için hem Türkiye merkez ofisi hem Amerika merkez ofisi ile sizlerin danışmanınız olmaktadır.

Amerika'da İş ve Yaşam Fırsatı!

Amerika'da yaşamak için büyük fırsat!